Lisa ostukorvi

E-Poest "Kohviabi" ostetud masinale kehtib garantii vaid juhul kui olete õigeaegselt ostnud hooldusvahendeid samast poest.

EOH Espresso Machine

EOH ESPRESSO MASIN

5-AASTANE GARANTII* – 100% VASTUPIDAV, 100% AKTSEPTEERITUD, 100% MAITSE, 100% TAASKASUTATAV, 100% MALONGO

Uus Prantsusmaal valmistatud kohvimasin

EOH abil kolib Malongo oma espressomasinate tootmise Prantsusmaale. Meie uus masin, mis on valmistatud Prantsusmaal ja sertifitseeritud Origine France Garantie, on välja töötatud, disainitud ja projekteeritud Prantsusmaal. Kvaliteedi garantii, edendades riiklikku oskusteavet.

Eoh masin: kompaktne ja nägus

Õhuke, elegantne ja kitsas EOH on kompaktne espressomasin. See sobib ideaalselt kõikidesse kööginurkadesse, alates kõige kasinamast kuni kõige rikkalikuma köögini. See võrgutab teid oma kaasaegse disaini ja puhaste joontega

Säästev, taaskasutatav, keskkonnasäästlik

EOH on keskkonnasõbralik masin, mis illustreerib suurepäraselt meie eetilist pühendumust. Masin, mis on loodud kestma! Kohvitarbimisele annavad tähenduse ja väärtuse ökodisaini tehnoloogilised valikud, sisse/välja nupu puudumine, ooterežiim jne.

Nautige kohvi aroome

Uus Malongo kohvimasin paljastab suurepäraselt suurepäraste kohalike kohvisortide aroomid. See masin aitab täielikult esile tuua vanaaegsel viisil, aeglaselt röstitud kohvi maitsed. Lühikesed või pikad kohvid – EOH valmistab teile maitsva espresso.
Kvaliteet istutamisest topsini.

Veepaak: 0,8L

Masina mõõdud: (PX L XK) 371 x 112 x 258 mm

Värvus: läikiv must, valge, hõbedane ja Elysee.

Ühildub ainult 1,2,3 Spresso© kohvipatjadega

Garantii: 5 aastat (v.a lubjakivi, mida tuleb tõrjuda olenevalt kasutatava vee karedusest aga mitte harvem kui poole aasta tagant)